KONST / Litografier / Färglitografi 13342216

nr 1334 2216

Färglitografi

Oidentifierad konstnär, 2001,. Signerad, numrerad 63/70. Motivet: 68x50 cm

Utrop:

400 kr

Såld:

100 kr

måndag 29 juni 2020
kl 19:08:31

18/6 15:52:39 1      Vinnande bud